дома Магазин Апартман “Нане” – Крушево.

Апартман “Нане” – Крушево.

21
0
АКЦИЈА

Апартманот е пуштен во употреба Август 2019. Има 35м2 (две соби споени), и капацитет за 4 лица(еден брачен кревет и два единечни кревети) и комплетно опремена кујна(прибор за готвење и јадење,шпорет со фурна,електричен бокал и фрижидер).

Греењето и ладењето е со Инвертер клима уред. Има бесплатно WI-FI,ТВ со кабелска телевизија. Апартманот има сопствено WC и приватен паркинг.

Локацијата на апартманот е во хотелската зона во Крушево, на 2 минути од Хотел Монтана, и 3 минути од хотел Панорама.

Приемот на гости е од 13часот, а одјавата е до 11 часот.

Искористете го ова сончево и прекрасно време за одмор и чист воздух😀 Викенд-25/26/27(Октомври) две ноќевања!Две лица-1899 денари за две ноќевања!Три или Четири лица – 2399 денари! за две ноќевања!

Публикувахте от Apartman '' NANE ''-Krushevo в Четвъртък, 24 октомври 2019 г.

Ве Очекуваме!
075/618-684