дома Македонија Стоилковски среде прес-конференција на Димитров: „Кажете што правевте со Дака“? (ВИДЕО)

Стоилковски среде прес-конференција на Димитров: „Кажете што правевте со Дака“? (ВИДЕО)

39
0
АКЦИЈА

Кажете што правевте со Дака?

Ова прашање му го постави портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски на министерот за надворешни работи Никола Димитров.

Погледнете го видеото во продолжение:

https://www.facebook.com/watch/?v=195850211812628